Praktické informace Disneyland Paříž

Walt Disney Studios® Park

Velkolepá studia

Ve Walt Disney studio parku objevíte magický svět kina a televize. Prozkoumáte 4 studia kinematografie, která předvedou vzrušující atrakce a efektní představení. Uvidíte nevídané a to vše jen pár kroků od Disneyland parku.


 • Front lot - Disney studio 1

  Front lot

  Pozor jste v záběru! Kamera jede! Vítejte u hvězdného vchodu do parku.

  Disney studio 1
  Procházíte Hollywood bulvárem ...a tady to je...zlatý Hollywoodský sen! Jste zváni stát se součástí obrovské zvukové scény plné jasných světel a filmových kulis. “Psss... máte štěstí”... zrovna se natáčí! Hudba začíná...”akce !” ...z moderního 20. století do swingových 60-tých let. Jedno překvapení za druhým…

 • Toon Studio

  Toon Studio

  Všechno to začalo tady s perem a papírem...
  Úžasná práce mistrů animace, kteří přinesli 20 století některé s nejznámějších animovaných postav. Je to báječný kreslený a barevný Disney svět.

  Atrakce: Animační show, Auta Rallye, Želví krunýř, Létající koberce, úmění Disney animace, seskok vojenskými padáky, RC závodní auto.

 • Backlot

  Backlot

  Žhavá auta!    Žhavý rock!    Zvláštní efekty!
  To je místo, kde uvidíte nejneuvěřitelnější automobilové akrobatické kousky. Místo, kde zažijete speciální efekty a jízdy, z kterých vám budou vstávat vlasy.

  Atrakce: Armageddon a speciální efekty, Moteurs –automobilová show, Rock and Roll Aerosmith jízda.

 • Production Countryard

  Production Countryard

  Natáčení, filmové kulisy, ateliérový život, kostýmy. Nechte se zasvětit do tajemství televizního a filmového světa. Jděte a vyzkoušejte si, jak chutná být hercem. Začne to nevinnou jízdou tramvají, ta zajede do kaňonu, kde se jízda promění v drama. Země se s vámi zachvěje a vy zažijete katastrofu, ale žádnou paniku, herci zůstávají v bezpečí, tak jako ve filmu.

  Atrakce: Stitch live, Věž hrůzy, Diseny dům her, CinéMagique, Studio Tram Tour.