Praktické informace Walt Disney World Orlando

Walt Disney World Resort

Ve Walt Disney World Resortu v Orlandu zažijete velká dobrodružství. Ve 4 tématických parcích se ponoříte do nekonečného světa fantazie, do světa plného překvapení a radosti. Spolu s vašimi dětmi si můžete nechat splnit svá tajná přání. Navíc si můžete zařádit ve 2 fantastických vodních parcích, osvěžit se a užít spousty úžasných atrakcí, které byste ani ve snu nečekali.

Když na večer ještě nebudete unaveni nebo si budete chtít přes den odpočinout od všech atrakcí a všeho ruchu, můžete se vydat na nákupy do Disney Downtown centra nebo jen na procházku po Disney promenádě. Se zábavními parky sousedí Walt Disney World Resort Hotels komplex všech hotelů těch nejlepších standardů. Z velkého množství hotelů si musí vybrat opravdu každý. 26 hotelů je rozděleno do 4 cenových skupin na moderate, value, deluxe a deluxe villa. Každý hotel je jedinečný svou tématickou stavbou, vybavením a vyzdobou. Všechny hotely mají vlastní resorty, kde nabízejí bohatý výběr služeb a aktivit.

Poradíme vám s výběrem vhodného hotelu a vstupenek a zajistíme balíček služeb, který může obsahovat kompletní služby včetně ubytování, vstupenek, letecké dopravy, transferu a pojištění případně dalších služeb podle vašeho přání.

Pro hosty Walt Disney World Resortu je připravené také velké množství výhod.