Hotely Walt Disney World Orlando

Disney Vero Beach Resort

Kategorie hotelu: Beach destination

Cena od: 10 190

Disney Vero Beach Resort je Disney hotel u moře a nachází se na Vero Beach pláži na Floridě, dvě hodiny jihovýchodně od Walt Disney World Resortu. Hosté zde mohou relaxovat ve stylu ležérní elegance a užívat si bezstarostný život na malebné Floridě.

e světě staré architektury se budete cítit jako doma. K dispozici jsou prostorné rekreační domy a plážové chatky. Užijete si prostředí bohaté na historii tohoto regionu.

Pojďte si odpočinout do malebného a komfortně zařízeného ubytování. Užijete si zde celou řadu možností, které jsou vhodné pro všechny členy vaší rodiny bez ohledu na věk. Můžete si vybrat z řady ubytovacích zařízení. Nabízí se luxusní jedno- a dvou- pokojová studia v rekreačním domě a třípokojové chatky na pláži.

Pokoje jsou vybaveny soukromými verandami nebo balkony. Mají plně vybavené kuchyně nebo kuchyňské kouty, postele typu king-size nebo queen-size bed, pračky se sušičkou. Master suite jsou s vířivou vanou.

Resort je zařízen moderně a tak jako ve všech Disney resortech si zde užijete kvalitní služby hotelu a vaše dovolená bude bezstarostná.

K vybavení resortu patří: plavecký bazén s tobogánem, mokrý dětský koutek Tiger Lily, služby domovníka, fitness centrum, nakupování v Island Packing Company, Lázně na pláži, Blinker's Arcade

Hotel nabízí pro celou rodinu spoustu rekreačních aktivit na souši i ve vodě: bazény, programy v přírodě, dětské aktivity, minigolf, táboráky a zpívání, basketbal, tenisové a volejbalové kurty, hřiště na fotbal, lekce surfování, lekce rybaření a další.

Disney Vero Beach Resort nabízí širokou škálu stravovacích možností.

Restaurace Sonya nabízí romantické prostředí, kde si můžete vychutnat výjimečné steaky, kotlety a mořské plody. Jídla jsou zde vynikající chuti a příjemný personál. S nápojem nebo občerstvením můžete relaxovat také v úkrytu verandy restaurace The green cabin room. Restaurace Shutters se skvělou americkou kuchyní a etnickými vylivy.

Bleachers nabízí osvěžující nápoje, mražené potraviny a zábavu u bazénu.
Goofy's Beachfront Breakfast snídaně je skvělý způsob, jak začít svůj den s přáteli a Goofy (k dispozici pouze v sobotu ráno).
Gril je hostům hotelu k dipozici v celém areálu zdarma.

Disney Vero Beach Resort je také ideální místo pro svatby, zásnuby, recepce, firemní setkání,narozeniny, výročí a jiné speciální akce. Personál je pečlivý a dohlédne na každý detail tak, aby vaše nevšední událost, byla oprav du nezapomenutelná!Cena od: 10 190 Kč


Cena Disneyland balíčku zahrnuje:

ubytování pro 2 osoby na 3 noci, pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

* ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální obsazenosti

** leteckou dopravu zajistíme podle konkrétní poptávky

Další hotely Disneyland

 • Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort je část Disney komplexu, představující ikony klasických dětských Disney filmů jako například, Toy Story, Fantazie, Úžasný kačer, nebo 101 Dalmatinů.

  od 14 290

 • Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Resort Music ve Walt Disney World Resort, je hotel,který oslavuje lásku k hudbě. Je to hotel, který vzdává hold klasickým hudebním žánrům včetně show na Brodway, melodiím karibiku, jazzu a rock and rollu.

  od 14 290

 • Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort je část Disney komplexu, která oslavuje zábavu a vzrušení ze sportu jako například baseball, basketbal, fotbal, surfování a tenis.

  od 14 290

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »