Hotely Disneyland Paříž

Disneyland® Hotel

Cena na vyžádání.walk

Jestliže hledáte magický svět luxusu, v tomto hotelu jej najdete. Jde o jeden z nejslavnějších majestátních hotelů ve stylu viktoriánského paláce, který se nachází jen pár kroků od brány Disneyland parku.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Ochutnejte mezinárodní kulinářské speciality, pro děti jsou připravena dětská menu. Nechte se okouzlit originálními koktejly a noblesní hudbou v piano baru "Fantasia". Relax na vás čeká v krytém bazénu, sauně, páře, soláriu či whirlpoolu, rozmazlovat se můžete nechat v v hotelovém SPA nebo protáhnout tělo v místním fitness centru. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: jsou vkusně zařízené a působí velmi kouzelným dojmem, k dispozici je extra velká postel nebo 2 dvojlůžka, koupelna, telefon, TV, Wi-Fi, klimatizace, minibar, sejf a fén. Rodinné pokoje možno rezervovat pro 5 dospělých osob a 1 dítě, pokoje vyzařují stejné kouzlo jako standardní pokoje, k dispozici je navíc pohovka na spaní. Více luxusu? Pokud si budete přát ještě více luxusu, větší prostor a ještě lepší servis, můžeme vám zajistit pokoje, které jsou součásti Castle Clubu nebo přímo suitu.

Pro vaše malé ratolesti: můžete je překvapit snídaní či večeří s Disney postavičkami, nechat je stát se princeznou na jeden den, nebo jim dát prostor v „Minnie Clubu“ – dětské hřiště s profesionální péčí o vaše děti.Cena na vyžádání.

Další hotely Disneyland

 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Davy Crokett Ranch

  Disney´s Davy Crokett Ranch

  Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

  Cena na vyžádání.

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »