Praktické informace Walt Disney World Orlando

Disney's BoardWalk - Disney promenáda

Disney's BoardWalk

Na promenádě najdete obchody o celkové rozloze více jak 836 metrech2. Najdete zde obchody se suvenýry, restaurace a noční kluby. Promenáda je v blízkosti mnoha hotelů Disney Resortu a v blízkosti dvou Disney zábavních parků. Je vystavěna v duchu doby z přelomu 20 století a poznáte zde architekturu měst jako jsou Coney Island, New York, Atlantic City, nebo New Jersey. Projděte se po promenádě, kde během dne prozkoumáte neobvyklé obchody a restaurace. Po západu slunce pak můžete obdivovat noční život, kde uvidíte pouliční umělce, stánky s různými druhy občerstvením a spoustu živé zábavy.


Strava

Při procházce na Boardwalk Disney si můžete vybrat ze široké nabídky občerstvení u stánků. Dáte si hot dog, čerstvé pečivo z pekáren, dorty, nebo kávu v cukrárně. Můžete se zde také nasnídat, poobědvat či navečeřet. Ceny se pohybují od 15 do 60 USD na osobu


Nákupy

Na Boardwalk Disney najdete obchůdky, které se specializují na zboží chrakteristické pro Disney. Různá oblečení s tématickými obrázky a nápisy, suvenýry, plavecké potřeby a umělecké předměty.