Praktické informace Disneyland Paříž

Walt Disney Studios® Park

Potkej Disney postavičky

Vemte si tužku a foťák a pospěšte na schůzku s vašimi nejoblíbenějšími.

Nenechte si ujít vyjímečné chvíle. Setkejte se osobně s vašimi filmovými hrdiny.

Kdy a kde se můžete sejít s postavičkami naleznete v programu u vchodu do Disney parku nebo ve vašem Disney hotelu.


Oběd s královskou milostí

Oběd s královskou milostí

Přijďte na pohádkový oběd nebo večeři s princeznou do restaurace Auberge de Cendrillon. Popelka a její přátelé vás přijdou pozdravit a udělat vaše zážitky nezapomenutelnými. Jako dessert na vás čeká překvapení ve tvaru střevíce Popelky. Prosíme vás o provedení rezervace na telefonním čísle: +33 (0)1.60.30.40.50 nebo osobně v restauraci.


Snídaně s Disney postavičkami

Snídaně s Disney postavičkami

Hosté Disney hotelů mají to potěšení, se potkat s Disney postavičky každý den u snídaně. Navíc kdo chce mít postavičky jen a jen pro sebe, může si jejich společnost objednat ke snídani v restauraci Café Mickey v Disney Village. Tuto službu vám na požádání ráda zajistí naše cestovní kancelář.


Oběd a večeře s postavičkami

Oběd a večeře s postavičkami

Pojďte se naobědvatnebo navečeřet s Disney postavičkami do restaurace The Lucky Nugget Saloon in Disneyland® Park. Formou buffetu zde můžete ochutnat evropské speciality. A můžeš sníst kolik chceš! V restauraci Café Mickey v Disney Village si s postavičkami můžeš dát pizzu, pastu, nugety kebab nebo klobásky. Určitě si nezapomeňte udělat rezervaci.


Čajový dýchánek s postavičkami

Čajový dýchánek s postavičkami

V restauraci Lucky Nugget Saloon si pochutnáte na chutných těstovinách, skvělých sušenkách, muffinech, brownies a ještě mnohem více. Po takhle dobrém jídle se asi zblázníte, budete bláznivější než Mad Hatter!


Sami si vyberte narozeninový dort v Disney

Sami si vyberte narozeninový dort v Disney

Oslavte narozeniny s Disney narozeninovým dortem v jedné z Disney restaurací nebo v hotelu. Podle dostupné kapacity. Dort si můžete objednat po příjezdu do hotelu na určitý čas a místo. Postavičky pro tuto příležitost nejsou dostupné.