Praktické informace Disney Cruise Line

Stravování

Disney Cruise Line stolování jistě uspokojí rozličné chutě všech členů rodiny. Pokrmy jsou na lodích připravovány odborně a vždy jen z čerstvých potravin. Pokrmy jsou k dispozici 24 hodin denně. Rozmanitá menu jsou inspirovaná kulinářsky nejvíce fascinujícími destinacemi a recepty světových restaurací. Menu jsou odlišně tematizovaná a překypují kouzlem.

Hlavní restaurace

Hlavní restaurace funguje tzv. Disney jídelním inovačním rotačním systémem. Kde se hosté "otáčejí" každou noc do jedné ze tří odlišně tematicky zařízené restaurace. Do každé z restaurací se s vámi „otáčejí“ i vaši číšníci.
Restaurace: Animator's Palate, Enchanted Garden, Lumiere's, Parrot Cay, Royal Palace, Triton's

Příležitostné stravování

Disney Cruise Line neformální restaurace, která zahrnuje širokou škálu čerstvých, samoobslužných položek potravin. Zahrnuje také lákavé pochoutky na objednání pro celou rodinu k snídaní a obědu.
Restaurace: Beach Blanket Buffet, Cabanas, Topsider Buffet

Exkluzivní restaurace pro dospělé
Zahrnuje restaurace určené výhradně pro dospělé. Zde se dospělí během své dovolené mohou těšit z kouzla romantických a elegantních jídelních zkušeností.
Restaurace: Palo, Remy

Rychlé občerstvení

Disney Cruise Line rychlé občerstvení uspokojí ty, kteří mezi hlavními jídly dostanou hlad nebo na něco chuť. Bohatá nabídka chuťově dobře vyvážených pokrmů po celý den, ať už je to ráno, v poledne nebo večer.
Restaurace: Pluto's Dog House, Goofy's Galley, Pinocchio's Pizzeria, Preludes, Room Service

Všechny informace naleznete ve vaší kajutě na jídelní vstupence. Informace o vašich stravovacích možnostech, časech a vhodném večerním oblečení naleznete také v denním zpravodaji Navigator-Disney Cruise Line.