Praktické informace Disneyland Paříž

Disneyland® Park

Zázračné země parku

Za devatero lesy a devatero horami v kouzelném království – tam někde pod hvězdami, kde se plní přání a sny se stávají skutečností – žijí Disney hrdinové v pohádkách, které naštěstí nikdy nekončí…

Známí hrdinové už tady na vás čekají, v 5 zázračných zemích plných nekonečné zábavy.

Vyberte si jednu, která se hodí pro vás……..nebo si vyberte všechny!

 • Main Street, USA

  Main Street, USA

  Posuňte si ručičky hodinek do zpět roku 1900 a užijte si nekonečný šarm a pohostinnost malého města. Prohlédnete si obchůdky ve viktoriánském stylu, projeďte se tramvají taženou koňským povozem nebo se osvěžte se ve zmrzlinovém Salonu Gibson Girl. Jako tenkrát za časů když byl Walt Disney ještě chlapec.

  Atrakce: Disney železnice, Tramvaj tažená koňským spřežením, Arkáda objevů, Arkáda svobody, Vozidla Hlavní třídy, Radnice.

 • Fantasyland

  Fantasyland

  V nejšťastnější zemi fantazie uvěříte neuvěřitelnému! Je to místo, kde se stanete součástí pohádek, které ožívají v klasických animovaných Disney filmech.

  Atrakce: Malý svět, let Petra Pana, Alenky podivný labyrint, Spící zámek, Bláznivé šálky, Dumbo létající slon, Pinocchiova dobrodružství, Lancelotův kolotoč, Bílá noc ve strašidelném lese, stanice Disney železnice, jeviště festivalu fantazie, malý cirkusový vláček, plavba krajem pohádkové víly, jeviště královského hradu.

 • Frontierland

  Frontierland

  Staňte se kovboji divikého západu! Tak jako jeho legendy tady zažijete mnohá dobrodružství. Plavbu na parní lodi, divokou jízdu v útrobách zlatého dolu, vyzkoušejte své střelecké dovednosti a v indiánské vesničce Pocahontas si zahrajte na indiány.

  Atrakce: Pevnost legend divokého západu, Plavba na lodi darebáčků, Zámek duchů, Plavba kolem Velké hřmící hory, Jízda v hlubinném dole, Střelnice, indiánská vesnička Pocahontas, jeviště divadla V křoví, stanice Disney železnice, ranč.

 • Adventureland

  Adventureland

  Zažijte akční dobrodružství, které vás přenese do jiného světa vzrušení a napětí. Ocitnete se na pirátském území, zažijete velká nebezpečí s Indianem Jones a nakonec vyzte na strom s chýší robinsona.

  Atrakce: Chatrč robinsona, pirátská pláž a loď kapitána Hooka, Aladinova čarovná pasáž, chrám Indiana Jonese, dobrodružný ostrov, piráti z Karibiku.

 • Discoveryland

  Discoveryland

  Cesta časem a vesmírem, kde ožívají předpovědi budoucnosti známých vizionářů. Vzhůru do kosmu s vesmírnou raketou Mission 2 nebo se vydejte na cestu ke hvězdám s kapitánem EO.

  Atrakce: Buzzyho laserová střílečka, Orbitron, Videopolis, arkáda Alpha a Beta, stanice Disney železnice, galaxie hvězdných válek, kapitán EO, ponorka Nautilus, vesmírná raketa Mission 2, Autopia