Hotely Walt Disney World Orlando

Disneyland Orlando

Walt Disney World Resort Hotels je komplex všech hotelů těch nejlepších standardů. Z velkého množství hotelů si musí vybrat opravdu každý. 26 hotelů je rozděleno do 4 cenových skupin na moderate, value, deluxe a deluxe villa. Každý hotel je jedinečný svou tématickou stavbou, vybavením a výzdobou. Všechny hotely mají vlastní resorty, kde nabízejí bohatý výběr služeb a aktivit.

 
 • Swan Hotel

  Swan Hotel

  Walt Disney World Swan Resort je luxusní hotel navržený podle architekta Michaela Gravese. Tento resort se nachází na nábřeží a skládá se z centrální 12 patrové budovy, kde je na klenbě střechy umístěna 47 palců vysoká socha labutě.

  cena od 25 290

 • Disney Animal Kingdom Villas – Jambo House

  Disney Animal Kingdom Villas – Jambo House

  Disney Animal Kingdom Villas je hotel, ve kterém se budete cítit jako v divoké Africe. Je postaven na 15 hektarech přírodní rezervace, kde vám bude dělat společnost více jak 30 druhů volně se potulujících zvířat.

  cena od 31 490

 • Disney Animal Kingdom Villas – Kidani Village

  Disney Animal Kingdom Villas – Kidani Village

  Kidani Village je Africká část resortu, kde se můžete ubytovat v pokojích s kuchyňským koutem. Žije zde více jak 30 druhů volně se pohybujících živočichů.

  cena od 27 290

 • Bay Lake Tower Hotel

  Bay Lake Tower Hotel

  Bay Lake Tower skýtá luxusní zážitek z ubytování, jelikož hotel je plný moderních prvků, které podtrhuje bazén s unikátní vodní skluzavkou zakrytou zajímavými skleněnýcmi tvárnicemi.

  cena od 30 110

 • Vily Disney Beach Club

  Vily Disney Beach Club

  Disney Beach Club Villas ve Walt Disney World Resort na Floridě tvoří komplex klidného a elegantního ubytování. Už název Disney Beach Club Villas vám napoví, že hotel je připraven vám nabídnout to nejlepší pro trávení vašeho volného času.

  cena od 27 290

 • Vily Disney BoardWalk

  Vily Disney BoardWalk

  Disney's BoardWalk Villas ve Walt Disney World Resort se velmi liší od ostatních hotelů. Ubytováni budete v luxusně zařízených chatkách kolem vod jezera Crescent Lake.

  cena od 27 290

 • Disney Saratoga Springs Resort & Spa

  Disney Saratoga Springs Resort & Spa

  Disney Saratoga Springs Resort & Spa je postaven ve viktoriánském stylu a rozprostírá se na břehu jezera Village. Bude se zde cítit jako by jste navštívili New Yorské koňské dostihy.

  cena od 25 110

 • Vily ve Wilderness Lodge Disney Hotelu

  Vily ve Wilderness Lodge Disney Hotelu

  Vily ve Wilderness Lodge Disney ve Walt Disney World Resort na Floridě zachycují ducha na pacifickém severozápadě. Až se ocitnete v Northwest National Parku z přelomu 20. století, budete překvapeni americkou zručností a uměním.

  cena od 27 090

 • Disney Hilton Head Island Resort

  Disney Hilton Head Island Resort

  Disney hotel na pláži v Jižní Karolíně, má bohatou historii a tradici. Je postavený a vybavený ve stylu rybářských a loveckých zámečků čtyřicátých let, pod baldachýny ze sto let starých dubů. Resort je zařízen moderně, budete se zde cítit jako doma.

  cena od 11 290

 • Disney Vero Beach Resort

  Disney Vero Beach Resort

  Disney Vero Beach Resort je Disney hotel u moře a nachází se na Vero Beach pláži na Floridě, dvě hodiny jihovýchodně od Walt Disney World Resortu. Hosté zde mohou relaxovat ve stylu ležérní elegance a užívat si bezstarostný život na malebné Floridě.

  cena od 10 190

 

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »