Hotely Walt Disney World Orlando

Disneyland Orlando

Walt Disney World Resort Hotels je komplex všech hotelů těch nejlepších standardů. Z velkého množství hotelů si musí vybrat opravdu každý. 26 hotelů je rozděleno do 4 cenových skupin na moderate, value, deluxe a deluxe villa. Každý hotel je jedinečný svou tématickou stavbou, vybavením a výzdobou. Všechny hotely mají vlastní resorty, kde nabízejí bohatý výběr služeb a aktivit.

 
 • Disney Port Orleans Resort - Riverside

  Disney Port Orleans Resort - Riverside

  Disney Resort Port Orleans byl postaven ve stylu venkova Louisiany a je umístěn podél malebné řeky Sassagoula. Budete se zde cítit tak, jako by zde čas vůbec neplynul.

  cena od 17 290

 • Disney Animal Kingdom Lodge

  Disney Animal Kingdom Lodge

  Disney Animal Kingdom Lodge je postaven v africkém stylu uprostřed 43 akrů velké přírodní rezervace. Je zde možno spatřit a zažít pravou africkou architekturu a kulturu. Nabízíme výhled na rozsáhlé savany plné různých zvířaty.

  cena od 21 990

 • Disney Beach Club Resort

  Disney Beach Club Resort

  Disney Beach Club Resort je vybudován ve stylu Disney Deluxe Resort. Ocitnete se v Nové Anglii a budete obklopeni 25 akry velkým jezerem Crescent Lake.

  cena od 26 790

 • Disney BoardWalk Inn

  Disney BoardWalk Inn

  Disney Boardwalk Inn je Disney Deluxe Resort, který zachycuje kouzlo, rozmar a eleganci Atlantic City roku 1940. Zde můžete posedět podél promenády plné atrakcí, a nebo se zahledět do hladiny vod Crescent Lake.

  cena od 27 390

 • Disney Contemporary Resort

  Disney Contemporary Resort

  Tento ultra moderní hotel je jedinečný ve své architektuře. Jako jediný se může pochlubit nádherným výhledem na nedalekou horu, nebo hrad Popelky. Naskytne se vám zde také výhled na jezera sedmi moří Lagoon.

  cena od 27 590

 • Disney Grand Floridian Resort & Spa

  Disney Grand Floridian Resort & Spa

  Disney Grand Floridian Resort & Spa je postaven ve viktorianském stylu. Hotel nabízí světovou třídu stravování, zábavy a luxusního ubytování v šesti výrazných budovách s červenými štíty.

  cena od 32 590

 • Disney Polynesian Resort

  Disney Polynesian Resort

  Disney Polynesian Resort je polynéský relaxační ráj obklopen bujnou vegetací. Doškové střechy, jezírka a bílý písek nabízí příjemný odpočinek. Vše je v duchu jižního Pacifiku.

  cena od 29 590

 • Disney Wilderness Lodge

  Disney Wilderness Lodge

  Disney Wilderness Lodge je inspirovaný velkým National parkem z přelomu 20 století. Uctívá americká řemesla a umění a oslavuje majestátní nezkaženou divokou přírodu.

  cena od 22 050

 • Disney Yacht Club Resort

  Disney Yacht Club Resort

  Disney Yacht Club Resort je u jezera. Je to přesná kopie velkého jachtařského klubu v Anglii. Hotelové pokoje a apartmány jsou zdobeny tmavým dřevem a proutěným nábytkem právě proto, aby vám připomínaly kajuty jachty.

  cena od 26 790

 • Dolphin Hotel Resort

  Dolphin Hotel Resort

  Walt Disney World Dolphin Resort je kouzelný, budete se v něm na každém kroku setkávat s vodou.

  cena od 25 290

 

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »